Warning: The magic method Anahata\Modules\Shortcodes\Lib\ShortcodeLoader::__wakeup() must have public visibility in /data01/virt66209/domeenid/www.myst.ee/htdocs/wp-content/plugins/mikado-core/shortcodes/lib/shortcode-loader.php on line 103

Warning: The magic method Anahata\Modules\Events\Lib\EventsQuery::__wakeup() must have public visibility in /data01/virt66209/domeenid/www.myst.ee/htdocs/wp-content/themes/myst/framework/modules/events/lib/events-query.php on line 19

Warning: The magic method Anahata\Modules\Header\Lib\HeaderFactory::__wakeup() must have public visibility in /data01/virt66209/domeenid/www.myst.ee/htdocs/wp-content/themes/myst/framework/modules/header/lib/header-factory.php on line 40
Privaatsuspoliitika - MYST

Privaatsuspoliitika

MYST > Privaatsuspoliitika

MYST OÜ (edaspidi MYST) on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide ja e-poe kasutajate privaatsust ning koostanud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja säilitamist.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

MYST kogub isikuandmeid:

  1. veebilehe kaudu kliendi poolt sisestud vabatahtlike vormide kaudu,
  2. postituste kommenteerimise kaudu,
  3. vabatahtliku uudiskirjalistiga liitumise kaudu,
  4. e-poe kaudu teenuse pakkumiseks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning kliendi ees võetud kohustuste täitmine.

Kliendi isikuandmetena käsitleme kontaktandmeid, täpsemalt kliendi nimi, ettevõtte nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, IP aadress.

Muude andmete kogumine
MYST kogub ka isikustamata andmeid, ehk andmeid, mida ei saa otseselt siduda kindlate isikutega. Sellisteks andmeteks on veebilehe myst.ee külastajate sugu, vanus, keele eelistus ja asukoht. Samuti kogume andmeid klientide tegevuse kohta meie veebilehel ja e-poes ning neid kasutatakse klientide eelistuste väljaselgitamiseks.

Isikuandmete kasutamine

Klientide andmeid kasutatakse selleks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning täita kliendi ees võetud kohustused e-poest ostu sooritamisel. Isikustamata andmeid kasutatatkse selleks, et kaardistada enim huvipakkuvad tooted ja teenused meie veebilehel.

Ühtlasi saame kogutud isikuandmete abil teavitada kliente MYST parimatest pakkumistest uudiskirja kaudu. Uudiskirjaga liitunutel on igal ajal võimalik ennast adressaatide nimekirjast eemaldada.

Isikuandmete muutmine

Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid on võimalik näha, muuta ja täiendada meie veebisaidil „Minu konto“ lehel. Kliendil ei ole võimalik muuta oma e-posti aadressi ning seetõttu palume e-posti aadressi muutmisel MYST OÜ-ga ühendust võtta.

Isikuandmete edastamine

MYST edastab isikuandmeid, piiratud rangelt vajalikkusega eesmärkidest lähtuvalt, edastada kolmandatele isikutele ja volitatud isikutele alljärgnevatel eesmärkidel:

  1. veebilehe tehnilise lahenduse arendajale;
  2. uudiskirja ja turundusteadete väljasaatmiseks;

MYST kinnitab, et edastab isikuandmeid vaid sellistele kolmandatele isikutele ja volitatud töötlejatele, kes rakendavad piisavaid turvameetmeid isikuandmete kaitse turvalisuse tagamisele.

Isikuandmete kaitse

MYST rakendab kõiki ettevaatusabinõusid, sealhulgas nii administratiivseid kui tehnilisi, et kaitsta kliendi isikuandmeid. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

MYST veebilehelt kogutud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

MYST jätab endale õiguse privaatsuspoliitika tingimusi muuta, teavitades sellest oma kliente.

Privaatsuspoliitika tekkivate küsimustega palume pöörduda e-posti aadressil hello@myst.ee.


Liitu uudiskirjaga