Mis on ärevus ja kuidas end ise aidata?

MYST > Tervis  > Mis on ärevus ja kuidas end ise aidata?

Mis on ärevus ja kuidas end ise aidata?

Ärevus on meie mõlema puhul (Reilika ja Pille-Riin) olnud viimase poole aasta jooksul (teadmatult ka juba varem) väga suur probleem, mis on uue maailmavaate tekkimisel üks põhilisi tegureid. Minu kogemusest ärevushäire ja paanikahoogudega võid lugeda superfit.ee blogist. Mõistsin, et ennast päriselt saad aidata ainult mina ise ja seega olen teinud läbi teekonna iseenda usaldamise ja mõttemaailma muutmiseni, mis on aidanud ärevust ja paanikahooge vähendada oluliselt. Ma usun 100%, et ärevus on kinni meie mõtetes ja keha vales käitumises, seega oma sisemise maailma muutmisega on võimalik jõuda juurpõhjusteni ja seeläbi probleemide lahendamiseni.

Oleme aru saanud, et tegelikult on meie ümber väga palju ärevuse all kannatavaid inimesi – vahel nad isegi ei tea seda. Seetõttu tundub oluline jagada ärevuse üldisemat tausta ning viise, kuidas igaüks saab ise enda jaoks midagi ära teha.

NB! Palun pane tähele, et siin ei jaga me professionaalset nõu, vaid ainult enda kogemusi. Seega palun konsulteeri vajadusel spetsialistiga!

 

Comments:

Sinu kommentaarNimiE-post

Lisa kommentaar

Nimi
E-post
Sinu kommentaar


Liitu uudiskirjaga