Meie lugu

MYST > Meie lugu

 

MYST sündis inspireerimaks inimesi muutma ja elama oma elu õnnelikuna. Loodame Sind innustada ennast rohkem usaldama, elu juhtima ja ümbritsema end ilusate mõtete ja asjadega.

Avasta viisid, kuidas saad ise muuta oma elu rahuldustpakkuvaks ja just selliseks nagu oled alati unistanud. MYST on siin, et Sind sellel teel aidata.

Sul on oma elu üle rohkem võimu kui oskad arvata ja hetkel kasutad.

Meie väärtused

Ausus

Oleme ausad ja läbipaistvad. Elame ausalt. Austame ennast ja teisi.

Empaatia

Näitame üles kaastunnet ja empaatiat. Looduse, ümbritseva ja enda vastu.

Autentsus

Oleme oma tegudes autentsed. Kõik mida me teeme - teeme hinge ja suure armastusega.

Maailma muutmine

Oleme pühendunud maailma muutmisele alates iseendast. Meie kireks on aidata inimesi.

Meie inimesed

MYST nime taga on õed Reilika ja Pille-Riin.

Reilika

Mina olen Reilika, 40 aastane kolme lapse ema ja abikaasa. Minu kireks on holistiline eluviis ja enesearmastuse õppimine.

Praktiliselt kogu minu täiskasvanuelu on mind saatnud toitumishäired, kaaluprobleemid, ületöötamine, depressioon, ärevus. Kõige sellega tegeledes sain aru, et tavameditsiin ei “ravi” mind terveks. Oma elu saan muuta ainult mina ise.

Sealt algas minu holistiline teekond: pikad otsingud, sadu ja sadu tunde enda harimist. Hakkasin pidama blogi superfit.ee, mis oli pöördepunktiks. Blogis hakkasin oma tundeid kirja panema ja läbi selle end rohkem analüüsima. Nii samm-sammu haaval eneseleidmisega tegeledes hakkaski elu üsna kiiresti muutuma. Täna on minu jaoks olulised märksõnad holistika, minfulness, mediteerimine, energiatega tegelemine, enese puhastamine ja ravimine toiduga ning mõtetega, manifesteerimine – nimekirja võib pikalt jätkata. Kõige enam olen hetkel vaimustuses kui võimas on inimene ise oma ehedas olemuses.

Selle kõige loomuliku järjena sündiski MYST, et aidata nii iseend kui ka anda oma kogemusi edasi teistele sarnases olukorras olevatele inimestele ja ka neile, keda sellised teemad lihtsalt kõnetavad. Kindlasti saab meil koos olema tore ühine teekond!

 

Pille-Riin

Olen Pille-Riin, 35 aastane 2 lapse ema.

Juba mõnda aega vaevlen ärevuse käes. Vahel tundub sellega võitlemine ületamatult raske. Olen alles oma teekonna alguses. Blogi on abiks mulle ja loodetavasti aitab teisigi.

MYST tähendab minu jaoks midagi, mis on hingele ja südamele. Olgu selleks siis õppida kuidas muuta enda elu paremaks, looduslikud kehahooldutooted või õige tundega tehtud käsitoo.

Ilusat,
Pille-Riin

Kirjuta meile


Liitu uudiskirjaga